GETTING MY کارشناس خودرو TO WORK

Getting My کارشناس خودرو To Work

Getting My کارشناس خودرو To Work

Blog Article

کارشناسی رنگ خودرو یکی از مهم‌ترین امور پیش از خرید آن است. با کارشناسی رنگ بسیاری از عیب‌های پنهان نمایان خواهد شد و از قیمت واقعی خودرو نیز آگاه خواهید شد.

در مسیر اول، شما انتخاب می‌کنید که کارشناس ممتاز سایت که از نظر دیگر مشتریان بالاترین امتیاز را دارد، کار شما را انجام دهد.

اما در صورتیکه مالک اولیه‌ی خودرو، با شما صادق نبوده باشد و مشکلات خودرو را پنهان کرده باشد، بعد از برملا شدن مشکلات خودرو، قیمت کارشناسی ماشین باید بر عهده او باشد.

در معاینه فنی، وضعیت ماشین براساس استانداردهای تعریف شده‌ی جهانی بررسی می‌شود. در طی این معاینات، هر بخشی از ماشین که ایرادی داشته باشد و تست را رد شود، از جمله پدال‌ها، ترمز دستی و موتور ماشین، باید تعمیر شود و بررسی دوباره صورت بگیرد. این کار بسیار پراهمیت و اجباری است و باید هر ۵ سال یا ۱۰ سال یکبار انجام شود.

زیرا در بازار ایران خودرویی که بدون رنگ باشد ارزش بالاتری نسبت به خودروی رنگ شده دارد. هرچند که آسیب دیده باشد!

شما عزیزان می‌توانید برای سفارش بیمه بدنه به سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات، بیمه بدنه را سفارش دهید.

کارشناسی قیمت خودرو موهبتی است که به‌طور ویژه خریداران از آن استقبال می‌کنند. البته در بسیاری موارد، حتی فروشندگان نیز از قیمت واقعی ماشین خود خبر ندارند و قیمت ارائه‌شده توسط کارشناسان به نفع آن‌ها نیز تمام می‌شود.

در صورتی که قصد داشته باشید خودروی دست دومی خریداری کنید، خیلی مهم است که از سالم بودن آن مطمئن باشید. شاید بتوانید بخشی از مشکلات بدنه یا مشکلات جزئی فنی ماشین را پیدا کنید، اما تشخیص خیلی کارشناس ماشین از مشکلات نیاز به دانش و تجربه کافی در حوزه معاینه فنی و بدنه دارند و نیاز است که از کسی کمک بگیرید تا در خریدتان ضرر نکنید.

کارشناسی خودروی کارکرده به طور کلی شامل مراحل زیر می‌شود.

مقالات پربازدید شرایط اسقاط خودروهای فرسوده و مراحل آن در سال ۱۴۰۲ + اخبار مرتبط مهر ۲۰, ۱۴۰۱ مدارک، مراحل و نوبت گیری تعویض پلاک خودرو در سال ۱۴۰۲ تیر ۱۱, ۱۳۹۹ مدارک لازم برای تمدید گواهینامه رانندگی، مراحل و هزینه آن بهمن ۲۹, ۱۴۰۰ ۱۱ دلیل روشن شدن چراغ چک خودرو که باید بررسی شود اسفند ۱۴, ۱۳۹۸ علل استارت نخوردن ماشین و نحوه برطرف‌ کردن آن تیر ۱۷, ۱۳۹۹ انواع صدای ماشین و ۱۲ مشکلی که می‌تواند دردسرساز شود اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹ قیمت کارخانه‌ ای محصولات ایران خودرو اعلام شد – فروردین ۱۴۰۳ فروردین ۱۹, ۱۴۰۳ علت جا نرفتن دنده خودرو و یا سخت جا رفتن آن چیست؟ اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹ علت ریپ زدن ماشین در شرایط مختلف چیست؟ مهر ۱۳, ۱۳۹۹ شرایط گرفتن معاینه فنی خودرو و مدارک لازم در سال ۱۴۰۲ تیر ۶, ۱۳۹۹

سنجش ضربه‌خوردگی و آسیب‌دیدگی ستون و شاسی خودرو به مهارت احتیاج دارد. خودروهایی که ستون و شاسی آن‌ها آسیب‌دیده، به‌شدت ناامن و به مراتب ارزان‌تر از خودروهای دست دوم معمولی است.

تشخیص قطعه تعویضی نیز مثل بررسی‌های دیگر کار مشکلی‌ است. برای کارشناسی خودرو و تشخیص قطعه‌ای که تعویض شده، به یک متخصص ماهر نیاز است.گاهی این قطعه از روی یک خودرویی باز شده و روی خودروی مربوطه بسته می‌شود.

کارشناسی خودرو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا این کارشناسان می‌توانند به شما در انتخاب بهترین خودرو برای نیازهای شما کمک کنند.

بدین ترتیب هر دو طرف با خیالی آسوده معامله خودرو را انجام می‌دهند.

Report this page